stránky podpisek kiwi a žužu

...všechny kolemsurfující tady vítáme a posíláme vlnu, né, není rádiová...

Statistika

akce, akce, akcičky :-)

Mošny v Bílém domě

Tradiční vánoční koncert Mošen v Bílém domě
Měly jsme s žužu sraz na Zvonařce. Po cestě jsme musely ještě zařídit pár maličkostí, jako např. návštěva KFC – potřebovaly jsme kelímky s nápisem KFC jako obaly na dárky pro Kubu.  Do Bílého domu jsme dorazily tak akorát na začátek.

Chvilku po nás přišla i Pája, tak jsme si našly ty nejlepší místa z toho co ještě bylo volný a za chvilku začal koncert. Jako první zaznělo tradičně Z Betléma se ozývá. Pak se střídaly vánoční a novější i starší písničky z normálního repertoáru Mošen. Mošny věnovaly jednu písničku Páje k 18. narozeninám (Summertime). Aspoň bylo veselo. Pája spadla pod židli a celou písničku se řehtala. O přestávce jsme trochu pokecaly s Kačerem a Kubou. A druhá polovina, samozřejmě kratší, uběhla hrozně rychle..ani asi 4 přídavky to nezachránily…

Ale i po koncertě to stálo za to. Daly jsme si Kofolu a medovník, pozorovaly jsme, jak muzikanti odnáší nástroje a vedly jsme inteligentní rozhovory, jako například jestli má humr kosti. Pak si k nám přisedl Kačer, Kuba – basák, Kuba – zvukař a bubeník Petr. Tak jsme tam tak seděli a bavili se asi do jedenácti. Pak nám došlo, že nám asi ujede poslední šalina, tak jsme se rozběhly…a stihly jsme to…zrovna přijížděla, když jsme doběhly na nástupiště.

PS: fotky z koncertu jsou na žužunčiných fotostránkách http://cpodpis­ka.rajce.idnes­.cz

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.