stránky podpisek kiwi a žužu

...všechny kolemsurfující tady vítáme a posíláme vlnu, né, není rádiová...

Statistika

žžnčiny reporty atd.

Mošny 15

Mošny jsou v puberťééé!!! už od 6.10., kdy své mošní patnáctiny oslavily/i v semálu...  tak klikněte na odkaz na rajčete a budete v obraze, nebo taky zobrazit celé a hledejte se mezi řádky :-)
Už někdy před prázdninami - vlastně asi i dřív - nám Kačer říkal o plánovaném koncertě k Mošním patnáctinám. Tak jsem se hrozně moc těšila, však taky bylo na co. 6.10. byla sobota, a také oslavy našeho gymplu - Jarošky - kde jsem s děckama ze čtvrťáku z literárního semináře měla autorské čtení. Bylo to supr, i když "kolemjdoucí cizinci" z nás byli asi dost mimo, když jsme čtené texty vytahovali z odpadkového koše, stáli na žídlích atd. :-) Pak se tam objevili moji rodiče a vzali mě autem domů, abych totiž stihla upéct bábovku. Pekla jsem ji poprvé..no a jestli byla dobrá, to se musíte zeptat Kuby :-) Pak jsme ještě s c.c. dovyráběly občanku, kterou jsme měly pro mošny jako dárek. Taťka nás tam naštěstí hodil autem, takže jsme společně se Soňou, kterou jsme tam potkaly, mohly tvořit začátek fronty, abysme zabraly nejlepší místa. To se nám taky povedlo, byli jsme v první řadě. Byli opravdu s měkkým "i", chvilku před začátkem přišel Vítek z koncertu, kde hrál :-) . Tak a teď už o koncertě  ..byl rozdělený na tři části. V první Mošny zpívaly/i a zpívaly/i spíše starší písně(i když tradičně koncert zahájily/i písní Petrov, z druhého alba), občas povídaly/i...a pak byla přestávka, to se koukněte na fotky, myslím, že mluví za vše :-) V druhé části bylo pár videových projekcí s Kamilkou, kterou bohužel na koncert nepustili z nemocnice. Ale zato přijel její brácha, Vláďa Vozák, až z Anglie, a spolu s Davidem, Bořkem a Kubou dokázal, že mošny jsou v některých písních basová vokální skupina :-) c.c.-hůůů:-)) Zazpíval Houpací koně..no prostě "hluboká nádhera" :) a poté písně z "prostředního období"... Další přestávka byla ještě o moc lepší než minulá :-) a po ní třetí část - přišly sudičky, a věštily, věštily :-) Taky bych měla napsat, kdo všechno se objevil na pódiu: z Mošen - Kačer, Katenka, Ája, David, Kuba, .. a z hostů - Peťa Václavíková, Bořek Řezanina, Ivoš Cicvárek, Pavel Bongo Plch, Petr Hladík a spouuusta dětí :-) A v téhle sestavě bylo ještě pár písniček souběžně s promítáním fotek, no, občas jsme je uváděli do rozpaků, když jsme se v půlce takové tiché písničky - Bílé Karpaty - začali úplně beznadějně válet smíchy pod pódiem :-) No a ve Slovech na zádech už jsme to nedávali vůbec - text Jiřího Moravského Brabce a pár fotek za zádami Mošen...a zazněla taky moje oblíbená Popelka, kterou jsem vlastně v podání všech Mošen slyšela poprvé...na programu bylo také spousta nových písní, nebo spíš těch nevydaných, co Mošny hrají v posledních letech ... a po třetím přídavku Tři báby byl konec... 

Koncert to byl naprosto skvělej, supr lidi, supr, písničky, supr hudba, ...škoda že už je za námi a už se těším na osmnáctiny :-))

Poslední komentáře
02.11.2007 15:19:07: "můžu" -to nemělo být nic s muži smiley${1}
02.11.2007 15:18:19: no ale o tom co bude na těchhle stránkách zase jásmiley${1} hihi třeba tě můži smazatsmiley${1}
01.11.2007 13:37:53: Ale mně ne a o sobě snad rozhoduju já - ne?
28.10.2007 21:36:06: no mně se to líbí...smiley${1}
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.